Půjčovna

Plánujete párty s přáteli, firemní akci nebo třeba narozeninovou oslavu? Vybavení a zásoby si můžte u nás jednoduše objednat z pohodlí domova, o zbytek se už postaráme my. Půjčujeme pivní chlazení, pivní sety a nůžkové párty stany.

Lindr Pygmy 25/K 

Výčepní zařízení Lindr Pygmy 25/K s vestavěným vzduchovým kompresorem je určeno k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva v domácím prostředí a menších zahradních party, výkon 40-50 kvalitně vychlazených piv během jedné hodiny. Sestava obsahuje chlazení, narážeč dle výběru a hadice. K sestavě je možné objednat sudové pivo.

Půjčovné: 200 Kč - 1 den / 500 Kč - víkend (pá-po) / 150 Kč za každý další započatý den.

Co je potřeba k půjčení? Jeden doklad totožnosti osoby starší 18ti let a 5000 Kč vratná záloha.

Zahradní pivní set 180 cm

Kovová konstrukce v tmavě zelené barvě v kombinaci se dřevem, snadné složení a rozložení. Sestava obsahuje stůl 180x50 cm a dvě lavice 180x25 cm.

Půjčovné: 90 Kč - 1 den / 200 Kč - víkend (pá-po) / 50 Kč za každý další započatý den.

Co je potřeba k půjčení? Jeden doklad totožnosti osoby starší 18ti let a 1000 Kč vratná záloha.

Nůžkový párty stan zelený 3x3 m

Nůžkový voděodolný párty stan je vhodný např. jako přístřešek na zahradu, piknik, různé venkovní akce a párty. Stan je velice jednoduché postavit, zabere to cca 5 minut. Sestava obsahuje zelený nůžkový párty stan a tři boční stěny.

Půjčovné: 150 Kč - 1 den / 400 Kč - víkend (pá-po) / 100 Kč za každý další započatý den.

Co je potřeba k půjčení? Jeden doklad totožnosti osoby starší 18ti let a 1500 Kč vratná záloha.

Podmínkou pro půjčení vybavení je vyplnit zápůjční list na smluvenou dobu, předložení dokladu totožnosti, zaplacení půjčovného a složení zálohy. Po vrácení vybavení bude záloha vrácena zpět v plné výši, pokud nedošlo k poškození, odcizení nebo hrubému znečistění půjčeného vybavení.

Vybavení je možné vyzvednout přímo u nás na adrese Banskobystrická 904/137, 621 00 Brno-Řečkovice nebo vám ho můžeme za příplatek dovézt v dohodnutý čas na domluvené místo. Vzdálenost se počítá z adresy Banskobystrická 904/137, 621 00 Brno-Řečkovice, cena za dopravu je 15 Kč / 1 km. Vrátit lze vybavení zpět v půjčovně, popřípadě lze předem domluvit místo, kam si pro něj přijedeme.

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím